دیدار قاریان برترِ روشندل شرکت‌کننده در سی و سومین مسابقات بین المللی قرآن کریم با رهبر انقلاب اسلامی

اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت‌کننده در سی و سومین دوره‌ مسابقات بین‌المللی قرآن کریم و همچنین نخستین دوره مسابقات بین‌المللی حفظ قرآن کریم ویژه نابینایان، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در محفل انس ...
در سی و سومین مسابقات بین المللی قرآن کریم؛

نماینده روشندل ایرانی رتبه نخست اولین دوره حفظ کل قرآن ویژه نابینایان را کسب کرد

عبدالغفور جوهرچی نماینده ایران در اولین دوره رشته حفظ کل قرآن ویژه روشندلان سی و سومین مسابقات بین المللی قرآن کریم رتبه نخست را از آن خود کرد.

پیام تبریک رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت آغاز هفته ارتباطات و روابط عمومی

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در آستانه آغاز هفته جهانی ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز را به فعالان این عرصه بالاخص همکاران شاغل در روابط عمومی های بهزیستی کل کشور تبریک گفت.

دومین جشنواره انتخاب بهترین کتاب

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد؛

چاپ قرآن به خط بریل/ «عبدالغفور جوهرچی» نماینده ایران در نخستین دوره از مسابقات قرآن کریم نابینایان جهان

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در جمع خبرنگاران، «عبدالغفور جوهرچی» را حافظ روشندل کل قرآن کریم و نماینده کشورمان ایران در نخستین دوره از مسابقات قرآن کریم نابینایان جهان معرفی کرد و گفت: در ای ...

 

کلیه حقوق این سایت به سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.
سایت های مرتبط
سامانه ها
پیوندها

               

               
               
نشانی: تهران، میدان امام خمینی(ره)، خیابان شهید فیاض بخش، پلاک 1121، سازمان بهزیستی کشور
تلفن تماس: 
66702001-9 (021)
ایمیل پشتیبانی سایت: info@behzisti.ir
سازمان بهزیستی کشور از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید. پس از پیروزی انقلاب، سازمان بهزیستی کشور از ادغام سازمان‌های خیریه و حمایتی که در این بخش فعالیت می‌کردند، آغاز به کار کرد.
پس از بررسی و مطالعات شهید گرانقدر دکتر محمد علی فیاض‌بخش، سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ 24/4/1359 و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام 16 سازمان، نهاد، موسسه و انجمن تشکیل شد تا با اتخاذ تدابیر و ارائه خدمات و حمایت‌های غیربیمه‌ای با حفظ ارزش‌ها و کرامت والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم و همکاری نزدیک سازمان‌های ذیربط، در جهت گسترش خدمات توانبخشی، حمایتی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی و کمک به تأمین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد، اقدام نماید.
در تیرماه سال 1383 بر اساس قانون ساختار وزارت رفاه و تأمین اجتماعی سازمان بهزیستی کشور به همراه سازمان های تأمین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش منفک و به زیر مجموعه وزارت رفاه و تأمین اجتماعی ملحق شد.
 قانون  تشکیل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ هشتم تیرماه یکهزار و سیصد و نود مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 11/4/1390 به تأیید شورای نگهبان رسید: به موجب این قانون  ادغام سه وزارتخانه تعاون، کار و امور اجتماعی و رفاه و تأمین وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل می‌شود و کلیه وظایف و اختیاراتی که طبق قوانین برعهده وزارتخانه های یادشده بوده است به وزارتخانه جدید و وزیر آن منتقل می‌گردد.
بر همین اساس در تیرماه سال 1390 بر اساس قانون ادغام سه وزارتخانه تعاون، کار و رفاه و تأمین اجتماعی، سازمان بهزیستی کشور به زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ملحق شد. 

               

               

   

       
صفحه اصلی درباره سازمان اخبار استانی گالری تصاویر راهنمای تماس